Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 218 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
200
396
3447
8032
231937
   

Оголошено конкурсний відбір тренерів

Деталі

    Оголошено конкурс тренерів для участі у тренінгу для тренерів з питань правової допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства стосовно жінок.

 Проект Ради Європи «Стамбульська конвенція: інструмент для посилення боротьби з насильством стосовно жінок та домашнім насильством в Україні» спільно з Національною асоціацією адвокатів України, Координаційним центром з надання правової допомоги та правовим клубом PRAVOKATOR.Київ оголошує конкурс тренерів для участі у тренінгах для тренерів з питань правової допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства стосовно жінок.

Навчання заплановано з метою підготовки тренерів, які вподальшому співпрацюватимуть з Національною асоціацією адвокатів України та Координаційним центром з надання правової допомоги та проводитимуть аналогічні тренінги в різних регіонах України.

Навчання тренерів будуть проводити спеціально запрошені міжнародний та національний експерти.

Орієнтовні дати проведення тренінгу для тренерів: 5-7 квітня 2019, м. Київ (можуть бути перенесені).

Навчання тренерів здійснюється на безоплатній основі. Учасникам буде забезпечено проживання, харчування та компенсовано вартість проїзду (за наявності оригіналів квитків в обидві сторони, окрім вартості проїзду в СВ та квитків на літак, а також вартості бензину).

Активним учасникам навчання, які успішно пройдуть підготовку (всі 3 дні) та складуть іспит, будуть видані тренерські свідоцтва.

Кожна особа, яка отримає свідоцтво тренера, повинна бути готовою до проведення тренінгів у регіонах на волонтерських засадах (тренерам буде забезпечений проїзд, харчування та проживання).

До участі у конкурсі запрошуються особи, які: 
• мають ґрунтовні знання з питань боротьби з домашнім насильством, насильством за ознакою статі та насильством стосовно жінок;
• мають досвід тренерської роботи; досвід проведення навчання для адвокатів (у різних форматах) буде перевагою;
• мають щонайменше три роки стажу адвокатської діяльності, зокрема, мають практичний досвід ведення справ щодо захисту від домашнього насильства; 
• зможуть взяти участь у 3-денньому тренінгу, якій відбудеться в місті Київ 5-7 квітня 2019, а також проводити тренінги в різних регіонах України;
• бажають інвестувати свій час та досвід у розвиток навичок адвокатів;
• відкриті до дискусій та заохочують їх, здатні слухати та чути інших;
• мають досвід участі у навчальних заходах з розвитку навичок (soft skills) (може бути перевагою);
• мають досвід роботи в системі безоплатної правової допомоги (може бути перевагою).

Процедура відбору та участі у програмі:
1. Подання електронної заявки на участь у конкурсі – до 10 березня 2019 р. через https://goo.gl/forms/DEJVmi4DEKlGWWrC3
Некоректно та неповністю заповнені заявки розглянуті не будуть. 
Поданням заявки кандидат підтверджує можливість взяти участь у підготовці тренерів у зазначені дати та місці та надає свою згоду на проведення регіональних тренінгів. 
2. До заявки слід додавати своє CV. 
3. За потреби з кандидатами додатково може бути проведено співбесіду або зроблено запит на отримання додаткових відомостей. 
4. Відбір учасників (20 осіб) буде завершено 17 березня 2019 р. 
5. Всім учасникам буде повідомлено про результати відбору до 20 березня 2019 р.

Додаткову інформацію можна отримати в Олени Сібільової, Голови комітету НААУ з підвищення кваліфікації адвокатів за тел. +380677182002 або ел. поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.."> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Навчання не передбачатиме найму на постійне місце роботи в проект Ради Європи «Стамбульська конвенція: інструмент для посилення боротьби з насильством стосовно жінок та домашнім насильством в Україні»

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.