Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 278 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
403
457
403
9203
277874
   

Нові та цікаві правові знання отримали учні Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Деталі

  Замість традиційних лекцій учням Яблунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, працівниками Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги була запропонована гра «Важниця правова» - перша в Україні настільна гра, що дає корисні підказки з українського законодавства.

 

  

 

 

  Вона містить більш ніж 200 питань з різних галузей права: конституційне, адміністративне, цивільне, сімейне, трудове, кримінальне та дозволяє опрацювати близько 50 життєвих ситуацій, зорієнтуватись в яких допоможуть правові знання.

 Також гра дає корисні підказки з українського законодавства, які обов'язково стануть у пригоді не лише дітям, а й дорослому населенню.  Вона більш детально знайомить зі змістом правничих професій, а різні за характером та рівнем складності завдання цікаві різній категорії учасників гри.

 Така форма навчання не тільки вдало поєднує освітню, виховну та розвиваючу функції, але й моделює різноманітні життєві ситуації, які спільно вирішуються під час гри.
Можливість перевірити свої правові знання та здобути нові - мали можливість учні 8-10 класів села Яблунівка. Загалом молодь була дуже активною та зацікавленою і показала хороший рівень правових знань.


Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.