Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 152 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
92
582
674
14587
329500
   

Навчальний візит міжнародної делегації до Регіонального центру з надання БВПД у Київській області

Деталі

 Вчора, 16.09.2019, в рамках виконання Київської практичної програми посилення правової спроможності, відбувся навчальний візит міжнародної делегації до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області. 

 Участь у заході взяли представники правових систем України, Молдови, Грузії, Киргизстану та Аргентини.Директор Центру Віктор Кіккас розповів про історію створення організації та специфіку її діяльності.

 

 На прикладі Регіонального центру з надання БВПД у Київській області розповів про його відділи, їх функції, особливості діяльності, поширені проблеми в роботі та шляхи їх подолання. 

 

Окремо Віктор Кіккас розповів присутнім про роботу місцевих центрів з надання БВПД, а також результати, яких досягнуто за час їхньої роботи.
У ході заходу також представлені відеоролики з реальними історіями клієнтів, які змогли захистити свої порушені права завдяки підтримці адвокатів та юристів системи безоплатної правової допомоги.
Під час навчального візиту присутні отримали інформацію щодо діяльності системи БВПД в Україні та відповіді на питання, які їх цікавили.

 

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.