Мобільна точка доступу в Білій Церкві та Білоцерківському районі

Деталі
Дата публікації: Четвер, 14 лютого 2019, 17:16

    12.02.2019, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області проведено роботу мобільної точки доступу в приміщеннях Білоцерківської міської ради та Острійківської сільської ради.

 

 

До мобільної точки доступу звернулось 6 осіб із такими питаннями:

    Усім присутнім надано вичерпні консультації в рамках чинного законодавства. Під час прийому громадяни поінформовані про проект “Я маю право” та отримали роздаткові матеріали, зокрема плакати, буклети та брошури.

      Також в Острійківській загальноосвітній школі була проведена лекція для вчителів на тему “Булінг та кібербулінг” та роз'яснення законодавства щодо протидії булінгу в Україні. Аудиторії розповіли що таке булінг та як з ним боротись, види булінгу та причини виникнення даного явища, ознайомили з видами кібербулінгу та з небезпекою, яка може спіткати кожного підлітка завдяки сучасним мобільним технологіям.

    Окрім того, в приміщенні Білоцерківського дитячого будинку-інтернату для працівників даного закладу, проведене тематичне інформування на тему: “Виборчі права громадян та способи їх здійснення та захисту”, де висвітлені питання:

    Роботу мобільної точки забезпечено працівниками Головного територіального управління юстиції у Київській області, Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Пенсійного фонду України в Київській області та органів соціального захисту населення Київської області.