Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 207 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
343
459
2860
3321
287181
   

МОБІЛЬНА ТОЧКА ДОСТУПУ У БОГУСЛАВСЬКОМУ РАЙОНІ

Деталі

    04.04.2019, на виконання спільного наказу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, Головного територіального управління юстиції у Київській області проведено роботу мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги у с. Киданівка та с. Біївці Богуславського району Київської області.

    До мобільної точки доступу звернулось 13 осіб із наступних питань: виконання судових рішень, сімейного, спадкового, житлового, земельного права, соціального забезпечення.

    Під час прийому громадяни були поінформовані про проект "Я маю право” та проект «Я маю право голосу», зокрема з учасниками заходу обговорені питання: порядок та процедуру голосування, можливість перевірки включення виборців до Державного реєстру виборців та виборчої дільниці, порядок участі у виборах не за місцем реєстрації, куди можна звертатися у разі порушення виборчих прав, а також про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення виборчого законодавства.

    Усім присутнім надано вичерпні консультації в рамках чинного законодавства.
    Роботу мобільної точки доступу забезпечено начальником відділу Богуславське бюро правової допомоги Даниленком І.І., за участю посадових осіб Головного територіального управління юстиції у Київській області, Пенсійного фонду України Київської області, Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.