Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
114
368
482
6479
154692
   

МОБІЛЬНА ТОЧКА ДОСТУПУ У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ

Деталі

    08.11.2018, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області проведено роботу мобільної точки доступу в с. Музичі та с. Малютянка Києво-Святошинського району Київської області.

    До мобільної точки доступу звернулось 10 осіб із наступних питань: спадкового права, сімейного права, земельного права, договірного та соціального забезпечення.
    Усім надано вичерпні консультації в рамках чинного законодавства.
    Під час прийому громадян було проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право» та усім бажаючим надано роздаткові матеріали, зокрема інформаційні буклети безоплатної правової допомоги та проекту «Я маю право».
    Роботу мобільної точки доступу забезпечено: начальником відділу правової інформації та консультації Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Бабаян Д.А., а також службовими особами Києво-Святошинського відділу державної виконавчої служби у Київській області, Києво-Святошинського районного відділу ДВС, Києво-Святошинського районного відділу ДРАЦС у Київській області, Києво-Святошинської районної державної нотаріальної контори, управління соціального захисту населення Києво-Святошинської РДА та фахівцями Києво-Святошинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

   

 
 
 

 Безоплатна правова допомога

  Безоплатна правова допомога

 

   

   

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.