Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 206 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
117
368
485
6482
154695
   

МОБІЛЬНА ТОЧКА ДОСТУПУ У РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ

Деталі

    13.11.2018, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Рокитнянському районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу в Телешівській сільській раді та Шарківській сільській раді.

    До мобільної точки доступу звернулося 16 осіб із наступних питань: соціального забезпечення - 4, спадкового права - 4, договірного права - 2, сімейного права - 2, земельного права- 2, інших цивільних - 2.
    Також під час заходу розповсюджено інформаційні матеріали, зокрема плакати, буклети та брошури щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО» для розміщення у приміщеннях установ і для проведення інформування мешканців сіл про безоплатну правову допомогу.

 

 

 

 

 

 

 

 

    Роботу мобільної точки забезпечено: начальником Рокитнянського районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Красуцькою Наталією Василівною, начальником Рокитнянського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Дідик Оленою Миколаївною, начальником відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій у Рокитнянському районі Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Шевчук Тетяною Василівною, головним спеціалістом Рокитнянського бюро правової допомоги Денисенко Аліною Віталіївною.

   

 
 
 

 Безоплатна правова допомога

  Безоплатна правова допомога

 

   

   

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.