Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 279 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
162
368
530
6527
154740
   

Лекція для учнів Фурсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерквської районної держадміністрації Київської області

Деталі

    26.11.2018, у рамках правопросвітницького проекту «Я маю право», для учнів 6-х-11-х класів Фурсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерквської районної держадміністрації Київської області заступником начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Апанович О.В. та головним спеціалістом відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Перебийносом В.В проведена лекція на тему: «Кримінально-правова характеристика кіберзлочинності в Україні».

    На лекції з учнями обговорили питання поширення кіберзлочинності в Україні, навели приклади кіберзлочинів, розповіли про те, як уберегти себе від кіберзлочинців та надали контакти кіберполіції, яка здійснює боротьбу з даним видом злочинності.

    Крім цього, учням була представлена презентація та продемонстрований відеоролик на тему: «Як вберегти себе від кіберзлочинців».

 

 

 

 

 

 

 

 

    Також молодим людям розповіли про небезпечні спільноти, які спонукають дітей до самогубства, пояснили, як працюють подібні угруповання та надали інформацію як вберегти себе у такому випадку.

    Окрім цього, учнів проінформували про систему безоплатної вторинної правової допомоги та процедуру її отримання.
    Окремо для учнів 6-х-8-х класів провели лекцію на тему: «Насильство в сімʼї», розповіли, куди звертатися за допомогою, якщо трапляються випадки насильства в сімʼї, надали контактні дані національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, національної дитячої «гарячої лінії», мережі центрів і бюро правової допомоги. Також учні переглянули соціальний ролик щодо попередження насилля в сімʼї.

   

 
 
 

 Безоплатна правова допомога

  Безоплатна правова допомога

 

   

   

Безоплатна правова допомога

   

   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.