Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 135 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
247
327
2815
7680
219835
   

Київщина - час будувати нове життя!

Деталі

   11 березня 2017 року працівники Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги головний спеціаліст відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Марина Вітряк та головний спеціаліст відділу правової інформації та консультації Юлія Лобчинська взяли участь у семінарі на тему "Наша земля, наше майбутнє - як зробити експлуатацію землі двигуном соціально-економічного розвитку громади", який відбувся у Білоцерківській міській раді. Захід організовано ГО «Кримська діаспора», яка представила проект «Київщина – час будувати нове життя!» в рамках проекту «Регіональні Голоси – Створюємо Мости для Демократії», який реалізується спільно з Представництвом DVV International в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

    В рамках семінару були висвітлені теми: “Безконфліктне вирішення спору” ( тренером виступила психолог Олена Шляпентох) та “Законодавство та права громадян України на отримання земельних ділянок” (тренером виступив юрист Євгенія Гармаш). Були запрошені представники громадських організацій, переселенці та мешканці міста Біла Церква. Мета проекту – надати громадянську освіту переселенцям і мешканцям Київської області. Це допоможе в інтеграції переселенців до місцевих громад і в пошуку рішень щодо різних проблем і потреб ВПО.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.