Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 108 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
243
327
2811
7676
219831
   

Круглий стіл у Києво-Святошинському центрі

Деталі

10 березня 2016 року у Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення (далі - ЦСПР) у м. Боярка проведено круглий стіл на тему: «Взаємодія державних та громадських установ в сфері допомоги дітям з особливими потребами».

У ході заходу обговорено питання щодо виявлення потреб та ресурсів громади Києво-Святошинського району у створенні умов для забезпечення функціонування сімей, де є діти з інвалідністю, особливостей надання психологічної та юридичної допомоги на території громад, проблеми інклюзивного навчання дітей – ВПО з особливими потребами у ДНЗ та ЗОШ.

В обговоренні приймали участь заступник голови Києво-Святошинської районної ради Владислав Данченко, директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир, директор Оксана Мельниченко та спеціалісти центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Києво-Святошинського районну, заступник начальника відділу організації БВПД та роботи з адвокатами Вишневського МЦ Аліна Чубатенко, представники управління освіти та науки, члени громадських організацій та члени сімей де є діти з особливими потребами.

Між Вишневським МЦ та Києво-Святошинським центром соціально-психологічної реабілітації населення підписано Меморандум про співпрацю та заплановано спільні заходи.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.