Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 223 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
179
396
3426
8011
231916
   

Круглий стіл щодо реалізації нового етапу інформаційної кампанії "СТОП БУЛІНГ"

Деталі

    28.02.2019, у Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів відбувся круглий стіл щодо реалізації нового етапу кампанії "СТОП БУЛІНГ" загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО", організований представниками Управління державної реєстрації, правової роботи та правової освіти Управління юстиції Київщини та Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, у якому в якості доповідача взяла участь керівник Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

    Головною метою заходу - інформування керівників та педагогічних працівників закладів освіти про законодавче визначення булінгу, його ознаки та процедуру притягнення кривдників до відповідальності.

 

 

 

 

 

 

    Надзвичайно важливо напрацювати активний механізм запобігання цькуванню шляхом взаємодії керівництва навчального закладу, вчителів, батьків, соціальних педагогів та психологів.     Запровадження шкільної медіації також є альтернативним способом забезпечення належного реагування та припинення агресивної поведінки дітей по відношенню один до одного.

 

 

 

 

Необхідно також пам'ятати про розгалужену систему відповідальності, яка може чекати не тільки на кривдника та його батьків, а й на освітній персонал.

    Нагадуємо, що за отриманням кваліфікованої правової допомоги Ви завжди можете звернутися до Єдиного контакт-центру Координаційний центр з надання правової допомоги за телефоном - 0-800-213-103 (цілодобово і безкоштовно в межах України).

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.