Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 128 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
21
456
3015
9719
308604
   

Інформування та консультування населення у Володарському районі

Деталі

 19.12.2019, проведено роботу мобільної точки доступу в Ожегівській та Матвіївській сільських радах Володарського району Київської області, фахівцем Володарського бюро правової допомоги.
 До мобільної точки доступу звернулось 10 осіб із питань:
соціального, спадкового, житлового, земельного законодавства.

 Також присутнім надана інформація стосовно аліментів на батьків, зокрема, законодавчі підстави обов'язку повнолітніх дітей утримувати своїх батьків, обов'язок брати участь у додаткових витратах, добровільний порядок виконання такого обов'язку та судовий порядок стягнення, підстави для звільнення від такого обов'язку.


 Усім громадянам надано вичерпні консультації в рамках чинного законодавства.
 Також під час заходу розповсюджено інформаційні матеріали, зокрема плакати, буклети та брошури для розміщення у приміщеннях установ і для проведення інформування мешканців про безоплатну правову допомогу з актуальними темами на сьогоднішній день.
 Спільний прийом громадян проведений начальником Володарського бюро правової допомоги, разом із посадовими особами: Володарського РВ ДВС ГТУЮ у Київській області, Володарського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Київській області, Володарського сектору обслуговування громадян Головного Управління Пенсійного фонду України в Київській області, а також Матвіївської та Ожегівської сільської ради.

 За отриманням безоплатної правової допомоги громадяни можуть звертатися до Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького, 9, контактний телефон: (0456) 33-40-09, 09117.
Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.