Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 139 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
247
327
2815
7680
219835
   

Формуємо правову обізнаність сільських школярів

Деталі

   22 березня 2017 року заступником директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Іриною Іванчук проведено правоінформаційний захід з учнями старших класів на базі Маловільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, що на Білоцерківщині.


   Під час зустрічі з учнями говорили про шляхи відновлення прав людини, у разі їх порушення, можливі способи оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів влади та посадових осіб, про стан доступу до правосуддя. Особливо зацікавило школярів, яким чином особа може отримати від держави безоплатну вторинну правову допомогу на захист чи представництво в суді, які категорії осіб можуть претендувати на таку допомогу та як працюють центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
     Увагу учнів також привернуло питання, яким чином відбувається інформування центрів з надання БВПД про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, про можливість такого повідомлення родичами затриманого, та у які строки зобов'язаний прибути призначений адвокат до затриманої особи.

  Окрім цього, для учасників заходу представником Регіонального центру розкрито тему особливостей кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх. На прикладах життєвих ситуацій обговорили питання, за які правопорушення та у яких випадках несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову та кримінальну відповідальність неповнолітні. З інтересом підлітки сприйняли інформацію, за які види злочинів наступає кримінальна відповідальність у віці від 14 до 16 років. Присутні на заході учасники зробили висновок, що правові знання потрібні, і що “поінформований — значить озброєний”.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.