Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
74
400
796
8530
220685
   

Фокус-група «Дослідження потреб клієнтів Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги»

Деталі

  29.05.2019, в приміщенні Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено фокус-групу з клієнтами Центру на тему: «Дослідження потреб клієнтів Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги».

   У ролі модератора виступив керівник правового клубу PRAVOKATOR (м. Київ) - Віталій Охріменко, співмодератори: директор Броварського місцевого центру з надання БВПД Катерина Лиско та заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Аліна Сердюк.

  Фокус-група проведена з метою виявити інтереси клієнтів у задоволені правових потреб у сфері сімейних та родинних відносин, а також визначити очікування клієнтів від центрів БВПД та інших стейкхолдерів до яких вони, зазвичай, звертаються, коли мають проблему в сфері сімейних та родинних відносин.

Основні завдання фокус-групи:
• з’ясувати як ефективніше допомагати людям, які звертаються до центрів БВПД;
• дізнатися про досвід клієнтів у вирішенні їх проблем;
• виявити потреби клієнтів;
• визначити очікування клієнтів при звернені до центрів БВПД та до інших установ, з якими у них був досвід взаємодії в процесі вирішення проблем у сфері сімейних та родинних відносин.

  Учасниками фокус-групи були клієнти Броварського місцевого центру з надання БВПД, які звертались за отриманням первинної та вторинної правової допомоги у питаннях розірвання шлюбу та стягнення аліментів на утримання дитини.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.