Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 604 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
291
740
3159
16259
348407
   

Делегація з Аргентини переймала досвід української системи БПД

Деталі

    Українська система з надання БПД є однією з найбільш прогресивних у світі. Це визнають як вітчизняні, так й міжнародні експерти. Переконатися у цьому особисто мала змогу делегація з Міністерства юстиції та прав людини Аргентинської Республіки, яка з 3 по 5 квітня відвідала Україну.

 «Обмін досвідом між країнами це завжди рух уперед. Нам є що показати іноземним колегам. Тільки за останній рік ми створили мережу правових клубів «PRAVOKATOR», відкрили для широкого загалу довідково-інформаційну платформу WikiLegalAid, утворили Комісію з експертно-правового аналізу. Цього року у системі буде створена наглядова рада. Реалізовані зміни та інноваційні проекти покликані покращити якість правової допомоги для громадян», – зазначила перший заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Оксана Василяка.

    Це був перший візит представників Міністерства юстиції та прав людини Аргентинської Республіки в Україну. Його мета – обмінятися досвідом щодо реформ та досягнень у ключових сферах юстиції, особливо що стосується доступу до правосуддя, обговорити подальші перспективи співробітництва. 

    Під час візиту до Координаційного центру з надання правової допомоги іноземних гостей цікавило багато питань: як побудована українська система БПД, яка її мережа, хто є її клієнтами, які стандарти якості надання правової допомоги. Детально розпитували про те, як саме надається права допомога дітям, особам, постраждалим від гендерно зумовленого насильства. Цікавилися роботою громадських радників, співпрацею з неурядовими правозахисними організаціями. Особливий інтерес аргентинців викликала довідково-інформаційна платформа правових консультацій «WikiLegalAid». Високу оцінку учасники делегації надали інформаційним матеріалам системи БПД, зокрема листівкам з правопросвітницькою інформацією, «Паспорту прав дитини».

    Також представники Міністерства юстиції та прав людини Аргентини відвідали правовий клуб PRAVOKATOR у Києві, де відбулася презентація мережі правових клубів України. Вони дізналися про роль інноваційних експертно-комунікативних майданчиків у розвитку спроможності провайдерів БПД та професійних спільнот. Гості також відвідали Лівобережний київський місцевий центр з надання БВПД, де їм розповіли, з якими правовими питаннями найчастіше звертаються кияни, як працівники системи БПД комунікують та працюють з клієнтами.

    Учасники аргентинської делегації зустрілися із своїми колегами з Міністерства юстиції України та обговорили можливі напрями подальшої співпраці у сфері юстиції. Гості також ознайомилися з роботою Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Мін’юсту, головного територіального управління юстиції у м. Києві, Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, Української фундації правової допомоги.

    Змістовним стало знайомство з мережею провайдерів правової допомоги в Україні. Учасники аргентинської делегації побували у Фастівському бюро правової допомоги, де дізналися про взаємодію з місцевою громадою, допомогу постраждалим від домашнього насильства. Відвідали Білоцерківський офіс Мережі правового розвитку та взяли участь у правопросвітницькому заході у межах проекту «Я маю право!». Крім того, гості побували в Національній асоціації адвокатів України та юридичній клініці «Pro bono» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Аргентинці зацікавилися практикою утворення на базі юрклінік незалежних провайдерів безоплатної правової допомоги, тобто, впровадженням в Україні повного циклу practice-ready legal education.

    «Я уважно стежу за тим, як ви розвиваєтеся, за вашими успіхами. Це неймовірно, скільки у вас нового сталося за короткий період часу», – зазначив національний директор з питань доступу до правосуддя Міністерства юстиції та прав людини Аргентинської Республіки Густаво Мауріно.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.