Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 177 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
220
459
2737
3198
287058
   

Безоплатна правова допомога у Бюлетені Міністерства юстиції України

Деталі content cover bmjВийшов друком березневий номер щомісячного журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» –  №3 (березень) 2015.

Офіційне видання Мін’юсту – журнал «Бюлетень Міністерства юстиції» – із березня 2015 року разом із Координаційним центром з надання правової допомоги започаткували на сторінках журналу спільну інформаційно-методичну рубрику про систему безоплатної правової допомоги в Україні.

Щомісяця в рамках рубрики висвітлюватиметься різна актуальна інформація щодо системи безоплатної правової допомоги. Зокрема, у березневому номері журналу у розділі «Актуальна тема» – Безоплатна правова допомога: розвінчуємо міфи та Система БПД у цифрах: основні статистичні показники роботи системи протягом 2014 року; інтерв’ю директора Координаційного центру Андрія Вишневського «На порядку денному – оптимізація витрат у процесі надання безоплатної правової допомоги»; розповідь про наших колег – мобілізованих адвокатів та працівників центрів БВПД, які несуть свій обов’язок із захисту держави в зоні АТО; інформація про впровадження пілотного проекту щодо посилення управлінської підзвітності на прикладі Координаційного центру з надання правової допомоги та ін.

Шановні адвокати та колеги регіональних центрів БВПД!

Звертаємо Вашу увагу на те, що формат журналу передбачає можливість публікації в ньому інформації про справи адвокатів, практики адвокатської діяльності та роботи регіональних центрів БВПД та з інших питань функціонування системи БПД. У зв’язку із чим заохочуємо Вас до внесення Ваших пропозицій щодо таких матеріалів для публікації в журналі «Бюлетень Міністерства юстиції України». Контактний підрозділ Координаційного центру – відділ статистичного аналізу та інформації.

01
 
02
 
03

Передплатний індекс журналу "Бюлетень Міністерства юстиції України" у відділеннях Укрпошти - 22670.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.