Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 грудня 2018 р. розмір прожиткового мінімуму становить 1921 грн.)

для всіх версій Excel

з 5 липня 2018 р.

до 1 січня 2018 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 209 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
265
327
2833
7698
219853
   

Адресна правова допомога особам з обмеженими фізичними можливостями

Деталі

12 травня 2016 року працівники Броварського місцевого центру надали адресну правову допомогу жителю міста Бровари 1919 року народження, одинокому пенсіонеру, учаснику війни, інваліду І групи, який не має можливості самостійно відвідати місцевий центр у зв'язку зі станом здоров'я і по телефону звернувся до центру, з проханням надати йому правову допомогу за його місцем проживанням.

В таких випадках спеціалісти центру, відповідно до пріоритетів та для створення належних умов для забезпечення доступу мешканців територіальних громад до безоплатної вторинної правової допомоги, прибувають за адресою клієнта для особистого спілкування.

В ході зустрічі спеціалісти центру, вивчивши представлені документи з'ясували проблему клієнта і надали йому консультацію у справі щодо самочинного будівництва. Згодом, презентували особі інформаційно-роз'яснювальний матеріал у вигляді пам'яток і буклетів про правові послуги, які можна отримати в Броварському місцевому центрі з надання БВПД.

   
   
   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.