Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 256 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
11
688
11
17347
349495
   

10 грудня відзначається Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги

Деталі

 10 грудня – Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, який присвячений Дню прав людини, що відзначається щорічно 10 грудня у зв’язку з проголошенням у 1948 році Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини.
 Центри та бюро правової допомоги, зокрема й на Київщині, підготували низку заходів.


 День відкритих дверей розпочався з привітання та висловлення подяки колективу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та директору Кіккасу Віктору Едгардовичу від т. в. о. командира 72 окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців - за надання правової допомоги військовослужбовцям, а також з нагоди святкування Всеукраїнського дня безоплатної вторинної правової допомоги.


 У другій половині дня, в рамках Всеукраїнського дня БПД у місцевих центрах та бюро правової допомоги Київської області пройшли екскурсії, під час яких відвідувачі мали змогу на власні очі побачили роботу системи БПД в дії. Крім того, всі охочі мали змогу проконсультуватися з адвокатам та фахівцями системи, а також запитати про актуальні тенденції судової практики, нюанси професії, особливості допомоги вразливим категоріям громадянам тощо.
 Відвідувачів було ознайомлено із системою безоплатної правової допомоги та результатами роботи у 2019 році.


 До місцевих центрів та бюро цього дня завітали студенти, школярі, представники органів місцевого самоврядування, органів державної влади, правоохороних органів, громадських організацій, а також місцеве телебачення.


 Гостей ознайомлено з досвідом взаємодії з партнерами, кращими практиками та планами на майбутнє.
 Також працівниками місцевих центрів та бюро з надання БВПД проведено ряд правопросвітницьких заходів, поза межами службових приміщень системи БПД.

 


 

За безоплатною правової допомогою звертайтесь до фахівців найближчих місцевих центрів чи бюро правової допомоги або ж телефонуйте за єдиним контакт-номером 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні).

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.