Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 197 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
357
550
907
4658
288518
   

Регіональна науково-практичої конференції «Захист прав громадян та територіальних громад в умовах децентралізації»

Деталі

 29 листопада 2019 заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Дегтяр та директор Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Сірик прийняли участь у роботі Регіональної науково-практичної конференції «Захист прав громадян та територіальних громад в умовах децентралізації», яка відбулася в Білоцерківському національному агарному університеті.

Детальніше...

Інформування громадян на білоцерківському проводовому каналі УР-1

Деталі

  На білоцерківському проводовому каналі УР-1 відбулося інформування громадян на тему: “Як отримати 6 ділянок землі в Україні для власного використання”.

 

Детальніше...

Робоча зустріч щодо реалізації проекту «Посилення якості системи надання безоплатної правової допомоги в Україні ключовим групам населення, вразливим до ВІЛ»

Деталі

 26.11.2019 Координаційним центром з надання правової допомоги спільно з правовим клубом PRAVOKATOR.Київ та Всеукраїнською благодійною організацією «Українська фундація правової допомоги» за підтримки благодійної організації «100% життя» була проведена робоча зустріч щодо реалізації проекту «Посилення якості системи надання безоплатної правової допомоги в Україні ключовим групам населення, вразливим до ВІЛ ».

Детальніше...

УСПІШНА СУДОВА ПРАКТИКА АДВОКАТА БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Деталі

  До Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Н., яка бажала в судовому порядку визнати виконавчий напис нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.
  Громадянка Н. уклала іпотечний договір із банком на забезпечення кредитних зобов’язань, які добросовісно виконувала. Приватним нотаріусом було вчинено виконавчий напис про стягнення на предмет іпотеки - житловий будинок, та запропоновано за рахунок коштів від його реалізації задовольнити вимоги стягувача (Банку) по заборгованості за кредитним договором.

Детальніше...

Правопросвітницький захід серед засуджених державної установи «Бориспільська виправна колонія № 119»

Деталі

  У приміщенні державної установи «Бориспільська виправна колонія № 119» заступником начальника Бориспільського бюро правової допомоги Лук’яненко Вікторією проведено правопросвітницький захід серед засуджених, а саме прочитано лекцію на тему: «Права людини».

Детальніше...

Поштові витрати для оскарження вироків будуть відшкодовані

Деталі

 Кабінет Міністрів України прийняв зміни до Порядку оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. На засіданні Уряду 15 листопада прийнята постанова «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. № 465».

Детальніше...

Правопросвітницька лекція для студентів Університету державної фіскальної служби України

Деталі

  15.11.2019, у приміщенні Університету державної фіскальної служби України для студентів 1-3-го курсів факультету «Підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції» працівницею Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги у   Київській області Ольгою Апанович було проведено лекцію на тему: «Захист прав внутрішньо переміщених осіб».

Детальніше...

Успішна судова практика адвоката Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Блохіної Оксани Василівни

Деталі

  20.09.2018, до Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка М., яка не мала змоги володіти та користуватися майном належного їй на законних підставах. Після смерті батька у 2018 році, громадянка М. звернулася до приватного нотаріуса із заявою про видачу свідоцтва про право власності на спадщину за законом, та їй стало відомо, що до складу спадкового майна входить земельна ділянка, загальною площею 0,0604 га, яку подарував їй батько.
  У 2017 році громадянка М. отримала інформацію з державного реєстру речових прав на нерухоме майно з якої вбачалося, що в 2017 році на підставі договору дарування від 1997 року внесено запис про проведену державну реєстрацію прав на земельну ділянку та відповідне рішення на іншу особу. Вказаний запис здійснено на підставі поданих копій документів, які з 2004 року були недійсними, оскільки власником на законних підставах була громадянка М.

Детальніше...

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.