Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
632
771
1403
18739
350887
   

Продовжуємо інформувати громадян про їх права у радіоефірі

Деталі

 Сьогодні, у черговому радіо ефірі КП БМР Телерадіоорганізація «Місто»,  у передачі «Правова абетка»  працівниця Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Ольга Апанович розповіла слухачам про правовий статус викривачів корупції.

 Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» Викривач - фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання;

Детальніше...

Участь у семінарі на тему: «Початкові дії захисника при вступі у справу на окрему процесуальну дію»

Деталі

 Учора, працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області в особі директора Віктора Кіккаса, заступника директора – Олександра Дегтяра та начальника відділу якості – Ольги Кукси взяли участь у семінарі на тему: «Початкові дії захисника при вступі у справу на окрему процесуальну дію».
 Указаний захід був організований Координаційним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Більше трьох сотень агровиробників внесли свої дані в Аграрний реєстр

Деталі

 В ОТГ Київської, Черкаської, Одеської, Львівської, Волинської та Миколаївської областей продовжують працювати виїзні мобільні групи операторів, які допомагають аграріям вносити відомості про себе в Державний аграрний реєстр, збирають відгуки про функціонал системи та її роботу.

 Аграрний реєстр надаватиме низку послуг для аграріїв. Після реєстрації у своєму онлайн-кабінеті аграрій зможе здійснювати моніторинг інформацію щодо власних активів, отримавши інформацію з чотирьох реєстрів: Державного земельного кадастру, Реєстру юридичних та фізичних осіб, Реєстру речових прав та Реєстру тварин.

Детальніше...

Публічний захід інформаційного характеру для студентів агробіотехнологічного факультету

Деталі

 

 Сьогодні, працівниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області для студентів III курсу агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету проведено публічний захід інформаційного характеру на тему: «Шлюб у сімейному законодавстві України».

Детальніше...

ВИЗНАННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЕЛЬНУ ЧАСТКУ (ПАЙ)

Деталі

  УСПІШНА СУДОВА ПРАКТИКА ПРАЦІВНИКІВ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ


    До Таращанського бюро правової допомоги Білоцерківського місцевого центру звернулася громадянка Н., яка бажала в судовому порядку визнати право власності на земельну частку (пай).
  Указана особа працювала в колгоспі з 1960 р. по 1993 р. та в 1985 р. була прийнята у члени колективного сільськогосподарського підприємства – далі КСП.

Детальніше...

Пілот Аграрного реєстру стартує у шести областях

Деталі

 5 лютого розпочнуться виїзди мобільних груп операторів в ОТГ Київської, Черкаської, Одеської, Львівської, Волинської та Миколаївської областей для допомоги у внесенні відомостей про агровиробників у Державний аграрний реєстр.

Детальніше...

Проведено правопросвітницький захід для студентів Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу

Деталі

 З метою формування у студентів правової свідомості, сприяння підвищенню їх рівня знань та поінформованості щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та Законами України, 30 січня 2020 року працівниками  Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області для студентів 101 СР та 201 СР груп Комунального закладу вищої освіти Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» проведено лекцію на тему: «Правові механізми захисту прав пацієнтів у медичних закладах».

Детальніше...

У Білій Церкві відкрито правовий кінозал від системи БПД

Деталі

 Учора, в приміщенні Білоцерківського національного аграрного університету розпочався новий напрямок правопросвітницької роботи — правовий кінозал від системи БПД. Захід організований для студентів юридичного факультету права та лінгвістики, працівниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області.

Детальніше...

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.