Правопросвітницькі заходи у військових формуваннях

Деталі

    Із метою подальшої реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!», директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області В.Е. Кіккасом та його заступником О.В. Дегтярем  проведено робочу зустріч з керівництвом Білоцерківського зонального відділення  Військової служби правопорядку, в рамках якої досягнуто домовленості про напрями подальшої співпраці, заплановано проведення лекцій та інших правопросвітницьких заходів серед особового складу.

    Окрім того, проведено лекцію з особовим складом зенітного ракетного полку, під час якої військовослужбовцям розповіли про систему БВПД і загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО».

  У ході даних правопросвітницьких заходів розповсюджено інформаційні матеріали, зокрема плакати, буклети та брошури щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО».

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.