Зустріч з керівниками військових формувань

Деталі

    23.01.2018 року, в рамках реалізації Міністерством юстиції України загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!», у співпраці з системою надання безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області В.Е. Кіккас і його заступник О.В. Дегтяр провели робочі зустрічі з командуванням Білоцерківського об’єднаного міського військового комісаріату та дислокованих у місті Біла Церква зенітного ракетного полку і 72 окремої механізованої бригади.

    У ході зустрічей з керівниками зазначених військових формувань досягнуті домовленості про напрямки подальшої співпраці, заплановано проведення лекцій та інших правопросвітницьких заходів серед особового складу, а також розповсюджено інформаційні матеріали, зокрема плакати, буклети та брошури за темами проекту « Я МАЮ ПРАВО».

 

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.