Затверджено Програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню міста Бровари на 2018 рік

Деталі

    Рішенням Броварської міської ради від 15 лютого 2018 року прийнято до відома Звіт про виконання Програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню міста Бровари на 2017 рік. Також затверджено Програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню на 2018 рік Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Прийняте рішення спрямоване на забезпечення державної гарантії рівних можливостей для доступу громадян до правосуддя, надання правових послуг із захисту, здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складання документів процесуального характеру.

    Метою Програми є розроблення та здійснення комплексу заходів правового та організаційного характеру, спрямованих на забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги осіб, які мають на неї конституційне право і потребують такої допомоги, підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти населення, набуття громадянами необхідного рівня правових знань, формування поваги до права, подолання правового нігілізму, особливо серед вразливих верств населення міста Бровари.

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.