Візит делегації Міністерства юстиції Республіки Казахстан

Деталі

    04.07.2018 делегація Міністерства юстиції Республіки Казахстан у рамках робочого візиту в Україну відвідала Кагарлицьке бюро правової допомоги Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в місті Кагарлик.
    Участь у зустрічі взяли також партнери Бюро: керівник апарату Кагарлицької РДА Демиденко Л.В., начальник Служби у справах дітей та сім’ї Кагарлицької РДА Прохоренко Л.М., начальник районного центру зайнятості Нагірна С.М. та представник ЗМІ.

    Перед гостями виступили начальник Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовий Ю.Д. та директор Білоцерківського місцевого центру Сірик О.С., які ознайомили гостей з роботою Бюро правової допомоги, як складовою частиною системи безоплатної правової допомоги, розповіли про механізм надання первинної правової допомоги, забезпечення доступу до вторинної правової допомоги, правопросвітництво та співпрацю з органами місцевого самоврядування.
    «Ми орієнтовані на клієнта та його потреби, працівник Бюро має бути і юристом, і соціальним працівником, і психологом водночас аби почути проблему людини і допомогти її вирішити» - сказав начальник Кагарлицького бюро правової допомоги.
    Особливу увагу було приділено питанням якості надання первинної правової допомоги та організації і підготовки правопросвітницьких заходів. Зокрема, керівник Центру зазначила: «Якість надання правової допомоги є для нас вкрай важливою, за якістю клієнт оцінює систему. Належний рівень первинної правової допомоги забезпечує шляхом внутрішнього навчання працівників, в тому числі дистанційного, створення правових «кейсів», використання довідково-інформаційної платформи правових консультацій WikiLegalAid, обмін досвідом та багато іншого». 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Гостей цікавили питання внутрішньої взаємодії Бюро та Центру, співпраця з адвокатами, процес залучення адвокатів, здійснення представництва працівниками Бюро, використання в роботі інформаційних технологій.

 

 

 

 

 

 

 

    Учасники зустрічі обговорили гострі питання сьогодення: насилля в сім’ї – допомога жертвам насилля, гендерна рівність, забезпечення прав дитини та жінки, виконання батьківських обов’язків, захист соціальних прав та гарантій населення. Колеги обмінялися існуючим досвідом вирішення даних питань та законодавчими можливостями їх врегулювання двох країн.

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.