Відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

    10.01.2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Київській області розпочався другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.
    Конкурсна комісія під головуванням директора Регіонального центру з надання БВПД у Київській області Кіккаса Віктора Едгардовича провели співбесіди з адвокатами, які хочуть працювати у системі безоплатної вторинної правової допомоги.

    До складу комісії також увійшли: заступник начальника відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД у Київській області - Кукса Ольга Володимирівна, начальник ГТУЮ у Київській області - Шевченко Олексій Валерійович, голова Білоцерківського міськрайонного суду Київської області - Санін Володимир Миколайович, директор Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД - Сірик Оксана Сергіївна, адвокат, член Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області, член Комітету з питань БПД Національної асоціації адвокатів України - Байдик Олександр Анатолійович адвокат, голова дисциплінарної палати КДКА Київської області - Лісниченко Єлизавета Сергіївна.

    Другий етап конкурсу з відбору адвокатів триватиме з 9 по 12 січня. Всього до участі у черговому етапі конкурсу, було допущено 36 адвокатів.
    Адвокатів, які пройшли відбір оцінювали за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості а також вміння представити приклади надання правової допомоги.

    Результати другого етапу конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД, будуть розміщенні на сайті Регіонального центру з надання БВПД у Київській області.
    Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 №8.

 

 

 

 

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.