Тренінг із розвитку навичок роботи soft skils

Деталі

    3-4.07.2018 у м. Києві відбувся тренінг із розвитку навичок роботи soft skils із вразливими групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги. Учасниками тренінгу стали працівники місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київської області.

    Метою тренінгу був розвиток комунікативних навичок та аналіз етичних аспектів роботи із вразливими групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги, зокрема постраждалих від домашнього насильства та гендерно-обумовленого насильства, дітьми, учасниками АТО, внутрішньо переміщеними особами та особами похилого віку.
    Учасники вчилися слухати, знаходити спільну мову, позбуватися стресу та емоційного вигорання, що так важливо в їх щоденній роботі. Працювали над інструментами ефективної комунікації, бар’єрами та фільтрами сприйняття, які можуть стати причиною стереотипів та дискримінації. Закріпити знання допомагали практичні вправи та завдання, які дозволили іншими очима подивитися на буденну роботу.

   

    Тренінг відбувся за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги.

    По завершенню заходу учасники здобули нові знання, цікавий досвід та провели час у теплій та творчій атмосфері і отримали незабутні враження.

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.