Робота мобільної точки доступу у Таращанському районі

Деталі

    19 жовтня 2017 року на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Таращанському районі Київської області проведено роботу МОБІЛЬНОЇ ТОЧКИ ДОСТУПУ у м. Тараща та с. Лісовичі за участю: першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Круця А. О., заступника начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Бабенко О. М., начальника Таращанського районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Лисаченко Л. А., начальника Таращанського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Поліщук Т. В., завідувача Таращанською районною державною нотаріальною конторою Калітенко Л. Б., заступника начальника відділу “Таращанське бюро правової допомоги” Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Поліщука Р. А.

    До мобільної точки доступу звернулось 13 осіб з наступних питань: з питань земельного права (6), з питань сімейного права (5), з питань спадкового права (2).

Найпоширеніші питання:

  • порядок та способи безоплатної передачі земельної ділянки у власність;
  • порядок внесення змін до актів цивільного стану.

 

 

 

 

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.