Робоча зустріч директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

    19 та 20 березня 2018 року в Києві відбулася робоча зустріч із директорами місцевих центрів з надання БВПД щодо огляду перспектив діяльності державної системи безоплатної правової допомоги. Захід був організований Координаційним центром з надання правової допомоги у співпраці з ВБО «Українська фундація правової допомоги» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

    Керівники місцевих центрів ділилися успішним досвідом роботи в регіонах, проаналізували кращі кейси управлінських якостей, здійснили аналіз стейкхолдерів та обговорили кращі практики державної системи БПД, виклики та пріоритети, перспективи розвитку системи гарантованого державою захисту в регіонах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     За словами директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексія Бонюка, одним із важливих завдань заходу було почути думки, позиції та конструктивні ідеї керівників, які безпосередньо працюють на місцях.

    Конструктивна співпраця через відвертий діалог – запорука успішного розвитку системи БПД!

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.