Проведення лекції на тему: «Насильство в сімʼї»

Деталі

    27.02.2018, в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право» для студентів четвертого курсу Комунального вищого навчального закладу  Київської обласної ради «Білоцерківського медичного коледжу» заступником начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області О.В. Кузьомко та головним спеціалістом відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації В.В. Перебийносом проведено лекцію на тему «Насильство в сімʼї».

    На вказаній лекції студентам висвітлили наступні питання: поняття насильства в сім'ї, нормативно-правове регулювання відносин, які виникають в результаті здійснення насильства над членами родини, коло осіб на яких поширюється дія Закону «Про запобігання та протидію домашньому насильству», повноваження державних структур, установ та організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства в сім'ї, заходи з попередження насильства в сім'ї, відповідальність, що настає за вчинення насильства в сім'ї.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Під час лекції студентам надані контактні дані національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, національної дитячої «гарячої лінії» та мережі центрів і бюро правової допомоги.
    Також студенти отримали змогу подивитись презентацію та відеоролик на тему: «Насильство в сім'ї».
    Після завершення лекції студентам були роздані інформаційні матеріали, зокрема плакати, буклети та брошури за темами проекту «Я МАЮ ПРАВО».

 

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.