Проведена лекція студентам юридичного факультету Білоцерківського національного аграрного університету.

Деталі

    07.12.2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській Кіккас В.Е. разом з адвокатом Мохонько К.М. провели лекцію студентам 2 - го та 3- го курсу юридичного факультету Білоцерківського національного аграрного університету.

    Директор Регіонального центру ознайомив студентів з особливостями функціонування системи безоплатної правової допомоги в Україні, роз’яснив Закон України «Про безоплатну правову допомогу» та розповів про напрямки роботи системи.

  

  

    Адвокат Мохонько К.М. розповів студентам про правила адвокатської етики, принципи на яких базується адвокатська етика та ознайомив присутніх як будуються відносини адвоката з клієнтом та іншими учасниками судового провадження.

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.