Про земельні спори та захист прав землекористувачів консультували на Васильківщині

Деталі

    29 серпня 2017 року за участю посадових осіб Головного територіального управління юстиції у Київській області та Васильківського бюро правової допомоги відбувся виїзний прийом громадян у Калинівській селищній раді та Путрівській і Барахтівській сільських радах.

    До складу мобільної точки доступу увійшли: в.о. начальника Управління державної реєстрації – начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Чурсіна К.А., начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Микитенко О.Ю., начальник Васильківського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Гумуржи Д.М., начальник міськрайонного відділу ДРАЦС Твердохліб М.М., та заступник начальника відділу «Васильківське бюро правової допомоги» Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Веселовський П.І.
    Мешканцям сіл та посадовим особам органів місцевого самоврядування було надано консультації стосовно питань оренди землі, об’єднань співвласників багатоповерхових будинків, невідповідності меж земельних ділянок за кадастровими номерами межам генерального плану, проходження конкурсу на посаду державного службовця, ухилення від сплати аліментів, спадкування майна та земельних ділянок, оподаткування, медичного обслуговування поділу майна подружжя та інші.
    Загалом до мобільної точки доступу звернулось 14 осіб, а саме: з земельного права (5 осіб), спадкового права (2 особи), податкового права (1 особа), сімейного права (2 особи) та інших питань (4 особи), яким надано відповідні консультації в рамках чинного законодавства. 
    Після прийому громадян заступник начальника відділу «Васильківське бюро правової допомоги» П.І Веселовський проінформував працівників Калинівської селищної та Путрівської і Барахтівської сільських рад про роботу Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Васильківського бюро правової допомоги.

 

 

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.