Правопросвітницький захід в Білоцерківській ЗОШ № 7

Деталі

    8 травня 2018 року, Білоцерківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Білоцерківським міськрайонним судом проведено правопросвітницький захід для учнів 8-10 класів Білоцерківської ЗОШ № 7.

    Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання БВПД центру, Мартосіч Анатолій Вікторович розповів учням про права та обов’язки неповнолітніх, як протидіяти домашньому насиллю та де отримати правову допомогу. Суддя – спікер Білоцерківського міськрайонного суду, Гавенко Олена Леонідівна прочитала лекцію на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх». Захід пройшов жваво, лунало багато запитань від учнів, відчувалось, що почуте їх зацікавило! По завершенню заходу всі діти мали можливість ознайомитися з атрибутами судової влади.
    Окремо трудовий колектив школи поінформовано про реалізацію проекту «Я маю право» та надано роздаткові матеріали.

 

 

 

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.