Правопросвітницький захід у державній установі Бориспільська виправна колонія № 119 — Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги у Київській області

Правопросвітницький захід у державній установі Бориспільська виправна колонія № 119

Деталі

    02.08.2018, директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктором Кіккасом та його заступником Олександром Дегтярем проведено правопросвітницький захід у державній установі Бориспільська виправна колонія (№ 119).

    У ході заходу надані правові консультації засудженим із питань процедури подачі касаційних скарг на вирок суду, та щодо захисту у кримінальному провадженні. Також під час заходу розповсюджено інформаційні матеріали, зокрема плакати, буклети та брошури щодо проекту «Я маю право!».

    По закінченню заходу проведено робочу зустріч із керівництвом державної установи Бориспільська виправна колонія (№ 119), у ході якої керівництво колонії проінформовано про новели діяльності системи безоплатної вторинної правової допомоги, обговорено проблемні правові питання організації відбування покарання у виправному закладі, питання подальшої співпраці.

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.