Правопросвітницькі заходи у військових формуваннях

Деталі

    11.05.2018, з метою подальшої реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!», директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області В.Е. Кіккасом та його заступником О.В. Дегтярем проведено робочі зустрічі з керівництвом Рокитнянського районного військового комісаріату та військової частини А 0543, у рамках яких досягнуто домовленості про напрями подальшої співпраці, заплановано проведення роботи мобільних точокдоступу та інших правопросвітницьких заходів.

    Окрім того, проведено лекцію з особовим складом військової частини А0543, під час якої військовослужбовцям розповіли про систему БВПД і загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО».

    У ході даних правопросвітницьких заходів розповсюджено інформаційні матеріали, зокрема плакати, буклети та брошури щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО».

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.