Правопросвітницькі заходи у м. Біла Церква

Деталі

    Директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктором Кіккасом та заступником директора центру Олександром Дегтярем відбулася робоча зустріч із керівництвом військової прокуратури Білоцерківського гарнізону, в ході якої керівництво останньої проінформовано про діяльність центру та обговорено питання подальшої співпраці.

    Також здійснено робочу зустріч із керівництвом Білоцерківської виправної колонії (№ 35) та проведено правоінформаційний захід для засуджених осіб, який включив у себе правове інформування про механізми надання правової допомоги засудженим особам, проведена бесіда із засудженим Іваніченком В.Д., під час якої були надані вичерпні консультації, щодо порядку апеляційного та касаційного оскарження вироку суду.

    У ході даних заходів розповсюджено інформаційні матеріали, зокрема плакати, буклети та брошури щодо проекту «Я МАЮ ПРАВО».

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.