Правопросвітницькі заходи у Ірпінському виправному центрі № 132 — Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги у Київській області

Правопросвітницькі заходи у Ірпінському виправному центрі № 132

Деталі

    31.07.2018, директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктором Кіккасом та його заступником Олександром Дегтярем, за участю адвоката системи БВПД Олексія Несвітайла проведено правопросвітницький захід у Ірпінському виправному центрі № 132.

    У ході заходу надані правові консультації засудженим Сімакову К.К. із питання процедури розірвання шлюбу особами, які відбувають покарання, Кириченку О.І. з питання подачі подачі позову до кредитної установи про визнання недійсними умов договору.

    Також під час заходу розповсюджено інформаційні матеріали, зокрема плакати, буклети та брошури щодо проекту «Я маю право!».

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    По закінченню заходу проведено робочу зустріч із керівництвом Ірпінського виправного центру № 132, у ході якої керівництво центру проінформовано про новели діяльності системи безоплатної вторинної правової допомоги, обговорено проблемні правові питання організації діяльності виправного закладу, питання подальшої співпраці.

 

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.