Правопросвітницька лекція в Білоцерківському навчально-виробничому підприємстві Українського товариства сліпих УТОС

Деталі

    26 березня 2018 року головним спеціалістом відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Григоренко Є.М. та головним спеціалістом відділу комунікації та доступу до публічної інформації Перебийносом В.В. проведена лекція у приміщенні Білоцерківського навчально-виробничого підприємства Українського товариства сліпих УТОС для працівників закладу на тему: «Захист прав споживачів при укладанні кредитного договору».

    Працівникам закладу розповіли про особливості споживчого кредитування, форми укладення договору, звернено увагу на несправедливі умови кредитного договору, підстави визнання договору недійсним.

    У ході лекції працівникам також були роздані інформаційні матеріали зокрема плакати, буклети та брошури за темами проекту «Я МАЮ ПРАВО!» і систему БВПД.

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.