Підписання меморандуму про співпрацю

Деталі

    23.06.2018 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, в особі Віктора Кіккаса, спільно із благодійним фондом “Право на захист” усвідомлюючи необхідність гарантій захисту прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали у зв'язку з конфліктом на Сході України та окупацією Автономної Республіки Крим прагнучи забезпечити максимальну ефективність здійснюваних заходів при досягненні спільних цілей, уклали меморандум про взаємодію та співробітництво.

    Метою підписання меморандуму є консолідація зусиль сторін, спрямованих на співпрацю заради реалізації внутрішньо переміщеними особами та особами, які постраждали внаслідок військового конфлікту або окупації права на якісну безоплатну правову допомогу, у тому числі забезпечення доступу до правосуддя у населених пунктах Київської області.

 

 

 

 

 

 

 

    Сторонами було обговорено основні напрямки спільної діяльності та способи їх реалізації.
Благодійний фонд «Право на захист» - благодійний фонд, який захищає права шукачів притулку, біженців, осіб без громадянства і без документів, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих унаслідок конфлікту.

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.