Мобільна точка Васильків — Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги у Київській області

Мобільна точка Васильків

Деталі

    26 липня 2018 року, відповідно до Наказу Головного територіального управління юстиції № 190/6/11/192/71 від 29.03.2018, заступником начальника відділу «Васильківське бюро правової допомоги» Середницькою Євгенією спільно з заступником начальника Васильківського міськрайонного відділу ДРАЦС Хорошун Людмилою, заступником начальника Васильківського міськрайонного відділу ДВС Бубликом Романом, завідувачем Васильківської міської державної нотаріальної контори Хоменком Сергієм, заступником начальника Васильківського об'єднаного управління ПФУ Метьолкіною Валентиною проведено виїзний прийом громадян у виконавчих комітетах Великосолтанівської та Малосолтанівської сільських рад Васильківського району Київської області.

    Під час прийому за правовою допомогою звернулося двадцять громадян, яким фахівцями було надано консультації, зокрема, що стосувалися цивільного, сімейного, спадкового, договірного, житлового права та соціального забезпечення. Також присутнім було донесено інформацію про проект «Я маю право», на стендах оновлено інформацію про БПД.

 

 

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.