МОБІЛЬНА ТОЧКА ДОСТУПУ В БОГУСЛАВСЬКОМУ РАЙОНІ

Деталі

    08.05.2018, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Богуславському районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу в Мисайлівській та Саварській сільських радах.

    До мобільної точки доступу звернулось 19 осіб з питань: соціального забезпечення та перерахунку пенсій (7), стягнення аліментів (4), спадкового права (3), земельних відносин (2), виконання судових рішень (2), з неправових питань (1).

Найпоширеніші питання :

  • порядок перерахунку пенсії;
  • стягнення заборгованості по аліментах.

    Під час прийому громадяни також були поінформовані про проект «Я МАЮ ПРАВО».
    Роботу мобільної точки забезпечено: начальником Богуславського бюро правової допомоги І.Даниленком, начальником Богуславського районного відділу ДРАЦС ГТЮ у Київській області В.Коваленком, начальником Богуславського районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області О.Ведмеденком, завідувачем Богуславською районною державною нотаріальною конторою Т.Полковніковою, начальником Кагарлицького об'єднаного управління ПФУ Київської області С.Трохименком та заступником начальника Управління соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації С.Даніловою.

    Всі бажаючі мали можливість отримати роздаткові матеріали, зокрема буклети та брошури за темами проекту «Я МАЮ ПРАВО».

 

 

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.