МОБІЛЬНА ТОЧКА ДОСТУПУ У ВОЛОДАРСЬКОМУ РАЙОНІ — Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги у Київській області

МОБІЛЬНА ТОЧКА ДОСТУПУ У ВОЛОДАРСЬКОМУ РАЙОНІ

Деталі

    31.05.2018, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Володарському районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу в Рогізнянській та Рубченківській сільських радах.

    До мобільної точки доступу звернулось 6 осіб із питань: соціального забезпечення, спадкового та сімейного права.

 

Найпоширеніші питання:

  • порядок безоплатної передачі земельних ділянок;
  • порядок укладення та розірвання договорів оренди земельної ділянки.

    Під час прийому громадяни були поінформовані про проект «Я МАЮ ПРАВО».
    Роботу мобільної точки забезпечено: начальником Володарського РВ ДВС ГТУЮ у Київській області - Валенкевич Н.І., начальником Володарського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Київській області - Пихнівською Л. М., завідуючою Володарською районною державною нотаріальною конторою - Дяченко Л.Є., головним спеціалістом Володарського бюро правової допомоги - Ятківською К.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Усі бажаючі мали можливість отримати роздаткові матеріали, зокрема буклети за темами проекту «Я МАЮ ПРАВО».

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.