Мобільна точка доступу до правової допомоги у Володарському районі

Деталі

    7 листопада 2017 року на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Володарському районі Київської області проведено роботу МОБІЛЬНОЇ ТОЧКИ ДОСТУПУ у с. Березна, с. Логвин, с. Городище-Пустоварівське за участю: начальника Володарського РВ ДВС ГТУЮ у Київській області Валенкевич Н.І., начальника Володарського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Пихнівської Л. М., завідуючої Володарською районною державною нотаріальною конторою Дяченко Л.Є., начальника відділу “Володарське бюро правової допомоги” Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марценюк Л. А.

    До мобільної точки доступу звернулось 15 осіб з наступних питань: з питань земельного права (5), з питань соціального забезпечення (3), з питань договірного права (2), з інших питань (5). Найпоширеніші питання:

  • оформлення права власності на земельну ділянку під будинком;
  • порядок оформлення субсидії;
  • порядок внесення змін до договору оренди землі.

 

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.