МОБІЛЬНА ТОЧКА У МИРОНІВСЬКОМУ РАЙОНІ — Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги у Київській області

МОБІЛЬНА ТОЧКА У МИРОНІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Деталі

    24.05.2018, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Миронівському районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу в Зеленьківській та Карапишівській сільських радах.

    До мобільної точки доступу звернулось 51 особа із питань: земельного, договірного, сімейного, адміністративного, житлового, трудового, цивільного права, та соціального забезпечення.

 

Найпоширеніші питання:

  • порядок нарахування пенсії, 
  • надання субсидії. 

    Під час прийому громадяни також були поінформовані про проект «Я МАЮ ПРАВО».
Роботу мобільної точки забезпечено: головним спеціалістом Миронівського бюро правової допомоги Орловою Надією, начальником Миронівського районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області - Кармазиним Романом, начальником районного відділу ДРАЦС - Мінюк Наталією, начальником Кагарлицького обєднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області Трохименко Свіланою.

Усі бажаючі також мали можливість отримати роздаткові матеріали, зокрема буклети та брошури за темами проекту «Я МАЮ ПРАВО».

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.