Круглий стіл з питань пенсійного забезпечення

Деталі

    4 травня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», у приміщенні головного управління Пенсійного фонду України у Київській області під головуванням начальника головного управління Василя Фатхутдінова відбувся круглий стіл на тему «Актуальні питання пенсійного забезпечення». Участь у засіданні взяли директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктор Кіккас та його заступник Олександр Дегтяр та директор Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Сірик.

    Також участь у роботі круглого столу взяли перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Андрій Круць, заступник військового комісара Київського обласного військового комісаріату Юрій Ватрич, судді та інші посадові особи.

    Під час засідання обговорено судову практику, яка склалася при розгляді справ з питань пенсійного забезпечення за участю органів Пенсійного фонду України, стан надання безоплатної вторинної правової допомоги з питань пенсійного законодавства у Київській області, питання призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», а також основні проблеми під час розгляду звернень громадян з питань пенсійного законодавства.
    У ході круглого столу сторони обмінялись думками та надали пропозиції щодо покращення роботи у сфері пенсійного забезпечення, також обговорено питання подальшої співпраці із Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та місцевими центрами з надання БВПД.

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.