Діяльність щодо залучення майбутніх юристів до системи БВПД — Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги у Київській області

Діяльність щодо залучення майбутніх юристів до системи БВПД

Деталі


  08.06.2018 студенти 2-го курсу факультету права та лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету, які проходять навчальну практику у Білоцерківському місцевому центрі для отримання додаткових знань про систему БВПД відвідали Регіональний центр з надання БВПД у Київській області.
    Під час зустрічі студенти ознайомились із особливостями діяльності адвокатів та працівників системи БВПД. Заступник директора Регіонального центру Олександр Дегтяр разом із заступником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольгою Кузьомко розповіли студентам особливості функціонування системи безоплатної правової допомоги в Україні та участь у ній адвокатів.

    Також практиканти ознайомились із роботою чергової частини, завдяки якій оперативно призначається адвокат для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Майбутні правники мали змогу подивитися на роботу Центру зсередини, висловити свої думки на прикладах життєвих ситуацій та мали змогу отримати відповіді на питання, які їх цікавили.
     Окрім цього, під час заходу студентів поінформували про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», реалізація якого здійснюється шляхом роз'яснення прав у сфері правосуддя, захисту права власності і протистояння корупції у вищих навчальних закладах.

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.