АНТИРЕЙДЕРСТВО. РОБОТА МОБІЛЬНИХ ТОЧОК ДОСТУПУ.

Деталі

    На виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області від 11.08.2017 № 520/6/35 «Про затвердження графіку роботи мобільних точок доступу за участю посадових осіб Головного територіального управління юстиції у Київській області та посадових осіб Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київської області з 14 серпня 2017року

по 14 жовтня 2017 року», 05.09.2017 у Ставищенському районі (с. Іванівка, с. Кривець, с. Розкішне) Київської області проведено роботу мобільної точки доступу за участю: першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області - Круця О.О., заступника начальника Управління – начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів - Чурсіної К.А., начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти – Роєнка Р.В., начальника Ставищенського районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській облвсті – Степанюка М.А., начальника районного відділу ДРАЦС – Майстренко Г.П., головного спеціаліста відділу «Ставищенське бюро правової допомоги» Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Кононюка А.А.
    До мобільної точки доступу звернулось 18 осіб, а саме: з питань земельного права (8 осіб), з питань договірних відносин (6 осіб), з питань спадкового права (1 особа), з питань сімейного права (1 особа), з питань житлового права (1 особа) , з питань соціального забезпечення (1 особа), яким надано відповідні консультації в рамках чинного законодавства.

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.