АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Деталі

    Якщо людина з об’єктивних причин не може звернутися в місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, спеціалісти центру прибудуть за адресою клієнта для особистого спілкування.

    Так, до Білоцерківського місцевого центру в ІІ кварталі звернулося чотири таких особи.
    У таких випадках спеціалісти центру, відповідно до пріоритетів та для створення належних умов для забезпечення доступу мешканців територіальних громад до безоплатної вторинної правової допомоги, прибудуть за адресою клієнта для особистого спілкування.
    Білоцерківський місцевий центр акцентує увагу на важливості поширення серед людей похилого віку, з інвалідністю та інших категорій соціально незахищених осіб інформації щодо можливості отримання адресних консультацій або вирішення їх правових проблем у місцевому центрі з надання безоплатної правової допомоги, який знаходиться за адресою: м. Біла Церква, Гайок, 4а чи за телефоном (04563) 3-40-30, 3-40-09.

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.