Мобільна точка доступу у Фастівському районі

Деталі

    12.06.2018, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, проведено роботу мобільної точки доступу у Паляниченській та Томашівській сільських радах Фастівського району Київської області.

     До мобільної точки доступу звернулось 6 осіб із питань: соціального забезпечення, спадкового, земельного, сімейного, житлового права. 

         Під час прийому громадяни були поінформовані про проект «Я МАЮ ПРАВО».            

Детальніше...

Відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для БВПД

Деталі

 11-12.06.2018 у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Київській області відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

     Конкурсна комісія, під головуванням директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги БВПД у Київській області Кіккаса Віктора Едгардовича, провела індивідуальні співбесіди з адвокатами, які мають бажання працювати у системі БВПД.

Детальніше...

Успішна судова практика працівників Білоцерківського місцевого центру

Деталі

   За статистикою, третина позовів, що надходять до суду стосуються питань стягнення аліментів на користь дитини, де відповідачами є «цивільні» чоловіки.
   Діти, народжені у незареєстрованому шлюбі, мають таке ж право на матеріальне утримання, як і діти, народжені в офіційному шлюбному союзі. Порядок утримання аліментних виплат з цивільного чоловіка мало чим відрізняється від загальної процедури стягнення аліментів.
   Найпоширенішою проблемою у таких випадках є відмова відповідача визнавати власного малюка і заперечення батьківства. У таких випадках судом призначається генетична експертиза. Зауважимо, що вартість експертизи, до її проведення, оплачується заявником, якщо висновок буде позитивним і підтвердить спорідненість, витрати компенсуються.

Детальніше...

Діяльність щодо залучення майбутніх юристів до системи БВПД

Деталі


  08.06.2018 студенти 2-го курсу факультету права та лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету, які проходять навчальну практику у Білоцерківському місцевому центрі для отримання додаткових знань про систему БВПД відвідали Регіональний центр з надання БВПД у Київській області.
    Під час зустрічі студенти ознайомились із особливостями діяльності адвокатів та працівників системи БВПД. Заступник директора Регіонального центру Олександр Дегтяр разом із заступником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольгою Кузьомко розповіли студентам особливості функціонування системи безоплатної правової допомоги в Україні та участь у ній адвокатів.

Детальніше...

Адвокат Білоцерківського місцевого центру домігся перерахунку заробітної плати для ліквідатора Чорнобильської АЕС

Деталі

     На сьогодні набирає обертів позитивна судова практика за позовами осіб які безпосередньо приймали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, у справах щодо неправомірності дій органів Пенсійного фонду та зобов'язання останніх вчинити дії щодо перерахунку розміру пенсії.
    Так, до Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин Л., який працював у Чорнобильській зоні, є ліквідатором, інвалідом І групи довічно у зв'язку із захворюванням, пов'язаним із роботами по ліквідації аварії на ЧАЕС та отримує пенсійне забезпечення у Білоцерківському об'єднаному управлінні ПФУ Київської області.

Детальніше...

Лекція у Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України

Деталі

    05.06.2018, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Дегтяр Олександр Володимирович провів лекцію у Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України, де проходять первинну професійну підготовку начальники відділень соціально-психологічної служби, старші інспектори (інспектори) установ виконання покарань, слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України.

Детальніше...

Співпраця системи безоплатної правової допомоги в Україні та Міністерства оборони України

Деталі

    05.06.2018, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Кіккас В.Е. взяв участь круглому столі на тему: «Співпраця системи безоплатної правової допомоги в Україні та Міністерства оборони України в інтересах забезпечення захисту прав військовослужбовців ЗСУ: перспективи та виклики» який відбувся у приміщені Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України.

Детальніше...

РОБОТА МОБІЛЬНОЇ ТОЧКИ ДОСТУПУ У КАГАРЛИЦЬКОМУ РАЙОНІ

Деталі

    05.06.2018, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, проведено роботу мобільної точки доступу у Ржищівській міській раді Кагарлицькому районі Київської області.

Детальніше...

Інтелектуально-розважальний квест «ПРАВА ДІТЕЙ» в дендропарку «Олександрія»

Деталі

    У всьому світі у перший день червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. В Україні цей день відзначається із 1998 року. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Детальніше...

МОБІЛЬНА ТОЧКА ДОСТУПУ У ВОЛОДАРСЬКОМУ РАЙОНІ

Деталі

    31.05.2018, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Володарському районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу в Рогізнянській та Рубченківській сільських радах.

Детальніше...

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.