Мобільна точка доступу до правової допомоги у Кагарлицькому районі

Деталі

    21 вересня 2017 року на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Кагарлицькому районі Київської області проведено роботу МОБІЛЬНОЇ ТОЧКИ ДОСТУПУ у Буртівській, Переселенській та Слобідській сільських радах за участю: заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – Кужелєва Олега Миколайовича; начальнику відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації – Камлик Світлани Олександрівни, провідного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти - Голубець Наталії Миколаївни, начальника Кагарлицького районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області - Родіної Тетяни Олексіївни, в.о. начальника районного відділу ДРАЦС - Сукач Світлани Василівни, в.о. завідувача Кагарлицькою районною державною нотаріальною конторою - Отькало Світлани Василівни, заступника начальника відділу “Кагарлицьке бюро правової допомоги” Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лісового Юрія Дмитровича.

Детальніше...

Участь у конференції " Суди і вирішення спорів онлайн: покращення доступу до правосуддя".

Деталі

    19 та 20 вересня 2017 року директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віктор Кіккас взяв участь в конференції «Суди і вирішення спорів в режимі онлайн: покращення доступу до правосуддя в Україні», організованій Програмою Агентства США з міжнародного розвиту (USAID) реформування сектору юстиції «Нове правосуддя».

Детальніше...

Проведено роботу мобільних точок доступу у Росавській, Владиславській та Пустовітській сільських радах Миронівського району

Деталі

    19 вересня 2017 року на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Миронівському районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу у Росавській, Владиславській та Пустовітській сільських радах за участю: першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області - Круця Андрія Олексійовича; заступника начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Чурсіної Катерини Анатоліївни, провідного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти - Голубець Наталії Миколаївни, начальника Миронівського районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області - Кармазина Романа Миколайовича, начальника районного відділу ДРАЦС - Мінюк Наталії Анатоліївни, завідувача Миронівською районною державною нотаріальною конторою - Вашека Сергія Володимировича, головного спеціаліста відділу “Миронівське бюро правової допомоги” Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Орлової Надії Володимирівни.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги № 28

Деталі

   Вийшов 28-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні. У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №28

Детальніше...

РОБОТА МОБІЛЬНИХ ТОЧОК ДОСТУПУ У ЯГОТИНСЬКОМУ ТА ЗГУРІВСЬКОМУ РАЙОНАХ

Деталі

    12 вересня 2017 року на виконання спільного наказу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Головного територіального управління юстиції у Київській області від 11.08.2017 № 520/6/35 «Про затвердження графіку роботи мобільних точок доступу за участю посадових осіб Головного територіального управління юстиції у Київській області та посадових осіб Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київської області з 14 серпня 2017року по 14 жовтня 2017 року», проведено роботу мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги для територіальних громад сіл: Панфили, Райківщина, Засупоївка Яготинського району Київської області. До складу мобільної точки доступу увійшли: заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Кужелєв О.М., заступник начальника Управління - начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів – Чурсіна К.А., начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Київській області – Роєнко Р.В., начальник Яготинського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Київській області – Жовтун О.І., виконуючий обов’язки начальника районного відділу ДРАЦС – Патрик Л.В., завідувач Яготинської районної державної нотаріальної контори - Сушко Л.М. та виконуючий обов’язки начальника відділу «Яготинське бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Міклуха О.О.

Детальніше...

Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

Деталі

   Для адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

Детальніше...

У регіонах пройдуть тренінги для працівників бюро правової допомоги з кримінально-процесуальних питань

Деталі

   Протягом вересня та жовтня у всіх регіонах України пройдуть одноденні каскадні тренінги для фахівців системи БПД з кримінально-правових та кримінально-процесуальних питань. Їх учасниками стануть працівники бюро правової допомоги, а також місцевих центрів, які безпосередньо працюють із клієнтами. Навчальні заходи організовані та відбудуться за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що впроваджується за фінансового сприяння уряду Данії.

Детальніше...

Заступник Міністра юстиції Олена Сукманова взяла участь у прийомі громадян у Броварському місцевому центрі

Деталі

    У четвер, 14 вересня 2017 року, Броварський місцевий центр з робочим візитом відвідала заступник Міністра юстиції України Олена Сукманова, під час якого здійснила консультування клієнтів системи БПД. Разом з заступником Міністра юстиції до Центру завітали начальник Головного територіального управління юстиції у Київській області Олексій Шевченко та його заступник Олег Кужелєв. Прийом громадян відбувався в розширеному форматі; у консультуванні громадян взяли участь директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Віктор Кіккас, директор Броварського місцевого центру Катерина Лиско, директор Білоцерківського місцевого центру Оксана Сірик та директор Вишневського місцевого центру Любов Драгілєва.

Детальніше...

   
   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.