Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 266 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
69
688
69
17405
349553
   

Зміна кваліфікації дій клієнта Центру з особливо тяжкого злочину на злочин середньої тяжкості звільнення від відбування покарання

Деталі

    Підзахисний А. адвоката Вадима Дробахи (доручення Центру № 2934 від 06.12.16 року) був обвинувачений досудовим слідством в тому, що під час сварки з рідним братом Б., на ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків, з метою заподіяння смерті останньому, він взяв ножиці та наніс ними один цілеспрямований удар в грудну клітину брата. Від отриманих тілесних ушкоджень Б. помер на місці злочину. Вказані дії були кваліфіковані досудовим слідством за ч. 1 ст. 115 КК України як вбивство, що є особливо тяжким злочином та карається позбавленням волі на строк до 15 років.

    Допитаний в судовому засіданні обвинувачений пояснив, що в день вбивства він знаходився в себе вдома, де проживав разом з братом та батьками. Приблизно о 17-й годині він зайшов до кімнати батька, який в той час відпочивав, та поскаржився на брата Б., оскільки останній його ображав та декілька разів вдарив. Вказаний факт обурив Б., той забіг до кімнати батька. А., побоюючись брата, з метою його налякати і зупинити, взяв до рук ножиці, та демонструючи їх, вимагав не підходити до нього. Однак потерпілий почав переслідувати А. та перечепився через ноги батька, внаслідок чого впав на обвинуваченого. Падали обоє на диван — при цьому А. впав спиною на диван, а потерпілий впав на нього. При падінні потерпілий наштрикнувся на ножиці, який обвинувачений тримав у руці.
    Внаслідок роботи адвоката після 8 судових засідань був винесений новий обвинувальний акт, в якому дії підзахисного було перекваліфіковано з ч. 1 ст. 115 на ч. 1 ст. 119 КК України - вбивство, вчинене через необережність, - що є злочином середньої тяжкості та карається позбавленням волі на строк до п'яти років.
    При призначенні покарання суд врахував, що вчинення обвинуваченим злочину було обумовлене протиправною поведінкою потерпілого, який розпочав конфлікт та застосував до обвинуваченого фізичне та психічне насильство. Також суд врахував те, що обвинувачений має на утриманні малолітню дитину, веде соціальний спосіб життя з міцними соціальними зв'язками, щиро розкаюється у вчиненому.
    Вироком Білоцерківського міськрайонного суду від 07.09.17 року у справі № 357/13169/16-к підзахисного адвоката Вадима Дробахи було засуджено до 4-х років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 3 роки.

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.