Місцеві центри  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
 
   

Адвокатам  

Підписання контрактів / договорів

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Увага! З 1 липня 2019 р. розмір прожиткового мінімуму становить 2007 грн.)

для всіх версій Excel

з 1 липня 2019 р.


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

Нові форми згідно наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 році № 357/5 

Завантажити форми архівом

Новий Акт надання БВПД регіонального центру

Новий Акт надання БВПД Білоцерківського центру                

   

Статистична інформація  

На сайті 260 гостей та відсутні користувачі

   
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
564
696
4558
17228
349376
   

Закриття кримінального провадження щодо клієнтки центру

Деталі

    Підзахисна адвоката Антона Дідори (доручення Центру № 3308 від 28.09.17) була обвинувачена в тому, що вона намагалася таємно викрасти з гіпермаркету каву, декілька шоколадок, гель для душу, антиперспірант, антисептик, мило та зубну пасту; всього на суму 790 гривень. Даний товар підзахисна поклала до сумки та пройшла через касову зону не розрахувавшись за нього, після чого її затримали працівники охорони. Дані дії кваліфіковані досудовим слідством за ч.2 ст.15 ч.1 ст. 185 КК України, як  таємне викрадення чужого майна (крадіжка), що є злочином середньої тяжкості та карається позбавленням волі на строк до 3-х років.

Детальніше...

Зміна кваліфікації дій клієнта Центру з особливо тяжкого злочину на злочин середньої тяжкості звільнення від відбування покарання

Деталі

    Підзахисний А. адвоката Вадима Дробахи (доручення Центру № 2934 від 06.12.16 року) був обвинувачений досудовим слідством в тому, що під час сварки з рідним братом Б., на ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків, з метою заподіяння смерті останньому, він взяв ножиці та наніс ними один цілеспрямований удар в грудну клітину брата. Від отриманих тілесних ушкоджень Б. помер на місці злочину. Вказані дії були кваліфіковані досудовим слідством за ч. 1 ст. 115 КК України як вбивство, що є особливо тяжким злочином та карається позбавленням волі на строк до 15 років.

Детальніше...

   
© 2014-2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій |  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.